MENU

Gabinet OdnowyKapsuła Piękności SPA

Gabinet odnowy

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkową ofertę zabiegów opartą na naturalnych kosmetykach, w skład których wchodzą wyciągi roślinne, czekolada, kawa  oraz bogactwo mórz i oceanów. Nasze kosmetyki nie zawierają sztucznych barwników, parabenów, pochodnych ropy, alkoholi, składników pochodzenie zwierzęcego oraz nie były testowane na zwierzętach. Każdy zabieg to prawdziwa podróż do krainy piękna i relaksu, podczas której twój umysł i ciało osiągną stan pełnego odprężenia i harmonii.

Abhyanga - masaż ciepłymi olejami całego ciała

140 zł / 50 min.

Abhyanga - w dosłownym tłumaczeniu znaczy „namaszczenie”. Wywodząca się z krajów azjatyckich efektowna i niezwykle przyjemna technika masażu wprowadza nas w niepowtarzalny klimat orientu. Subtelne nacierania ciała ciepłą i wonną oliwą pozwala zlikwidować zmęczenie, bezsenność i niepokój

Garshan

80 zł / 25 min.

Garshan to zabieg wykonywany na sucho przy pomocy jedwabnych rękawic. Zabieg ma za zadanie zredukowanie wagi ciała i usunięcie zanieczyszczeń i złogów zalegających w komórkach w wyniku niewłaściwego trawienia z organizmu. Działając drenująco, pobudza przepływ limfy w organizmie i krążenie, delikatnie peelingując usuwa obumarły naskórek.

Masaż klasyczny częściowy

60 zł / 25 min.

Masaż klasyczny jest masażem intensywnym, stosowanym w leczeniu i zapobieganiu różnych chorób. Pobudza tkanki, regeneruje mięśnie, polepsza ukrwienie i samopoczucie. Już po jednym zabiegu,  odczuwalne jest mniejsze napięcie w okolicach grzbietu i karku.

Garshan + maska algowa na całe ciało

170 zł / 50 min.

Garshan to zabieg wykonywany na sucho przy pomocy jedwabnych rękawic. Zabieg działa drenująco, pobudza krążeniei przepływ limfy w organiźmie; delikatnie peelingując usuwa obumarły naskórek. Maska algowa na bazie zielonej glinki i brunatnych alg morskich modeluje sylwetkę, redukuje cellulit i tkankę tłuszczową. Poprawia jędrność i elastyczność skóry,spłyca rozstępy.

Ratna Abhyanga - masaż ciepłymi kamieniami całościowy

160 zł / 50 min.

Wspaniale relaksuje i odpręża. Kamienie, zwłaszcza te półszlachetne, dzięki swym właściwościom regeneracyjnym, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm. Masaż kamieniami wybranych miejsc ma działanie witalizujące i lecznicze, doskonale likwiduje napięcia i bóle mięśni. Zbawiennie wpływa na zmęczone, zestresowane ciało i umysł, pozwala odzyskać siły witalne. Ciekawa propozycja na mroźne zimowe dni.

Masaż leczniczy kręgosłupa

70 zł / 25 min.

Masaż leczniczy kręgosłupa to masaż klasyczny na zmęczone i obolałe plecy. Działa przeciwbólowo i znakomicie rozluźnia napięcia w okolicy karku, przynosząc ulgę. Szczególnie polecany dla osób długotrwale pracujących w pozycji siedzącej.

Ratna Abhyanga - masaż kamieniami częściowy

85 zł / 25 min.

Wspaniale relaksuje i odpręża. Kamienie, zwłaszcza te półszlachetne, dzięki swym właściwościom regeneracyjnym, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm. Masaż kamieniami wybranych miejsc ma działanie witalizujące i lecznicze, doskonale likwiduje napięcia i bóle mięśni. Zbawiennie wpływa na zmęczone, zestresowane ciało i umysł, pozwala odzyskać siły witalne. Ciekawa propozycja na mroźne zimowe dni.

Garshan - peeling + masaż

210 zł / 80 min.

Jest to znakomite połączenie peelingu jedwabnymi rękawicami z odżywczym masażem miodowym. Zabieg na każdą porę roku, aby oczyścić i odżywić skórę.

Abishek - masaż miodem całego ciała

150 zł / 50 min.

Niezwykle przyjemny zabieg na całe ciało z ciepłym, aromatycznym miodem. Rozgrzewa, świetnie relaksuje i poprawia samopoczucie. Rozluźnia boleśnie napięte mięśnie i odpręża ciało. Sprawia że skóra staje się aksamitnie gładka, odżywiona i nawilżona. Miód to bogactwo soli mineralnych, witamin (B, C, A, D i E) kwasów organicznych, enzymów i olejków eterycznych oraz cukrów (glukozy i fruktozy) Poprawia krążenie, dodaje komórkom życiowej energii. Jest prawdziwym ukojeniem dla suchej, zmęczonej skóry

Tajski masaż stóp

100 zł / 50 min.

Połączenie masażu z akupresurą stref refleksologicznych stóp. Technika masażu obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek, okolic kolana. Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie zmęczonych „ciężkich nóg”. Stosowany regularnie pomaga odreagować codzienne stres.

Udvartana (zabieg antycellulitowy) całego ciała

160 zł / 50 min.

Zabieg, przy którym stosuje się proszki i pasty z ziół zmieszane z olejem ayurvedyjskim. W starożytnych Indiach zabieg ten wykonywany był wyłącznie przyszłym żonom Maharadżów. Udvartana pobudza krążenie krwi, wygładza nierówności skóry, działa jak peeling. Stosowana jest w kuracjach odchudzających, likwidacji zmian cellulitowych, chorobowych zmianach skórnych, nadmiernej potliwości i przypadłościach reumatycznych. Skutecznie usuwa z organizmu szkodliwe toksyny

Udvartana (zabieg antycellulitowy) częściowy

90 zł / 25 min.

Masaż, przy którym stosuje się proszki i pasty z ziół zmieszane z olejem ayurvedyjskim. W starożytnych Indiach masaż ten wykonywany był wyłącznie przyszłym żonom Maharadżów. Udvartana pobudza krążenie krwi, wygładza nierówności skóry, działa jak peeling. Stosowana jest w kuracjach odchudzających, likwidacji zmian cellulitowych, chorobowych zmianach skórnych, nadmiernej potliwości i przypadłościach reumatycznych. Skutecznie usuwa z organizmu szkodliwe toksyny.

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess